BUNGALOVLAR SEZONA HAZIR

BUNGALOVLAR SEZONA HAZIR

BUNGALOVLAR SEZONA HAZIR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “3 ay değil, 12 ay Ordu” sloganıyla yıl boyunca turizmin yaşanması ve özellikle kış turizmin canlandırılması adına Ordu’da önemli yatırımlara imza atıyor.

Bu kapsamda denize ve havaalanına en yakın olma özelliğine sahip olan Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezinde inşa edilen 12 adet bungalov, kış aylarında kayak sporu yapmak ve doğa ile iç içe olmak isteyenler için sezona hazır hale getirildi.

DOĞA İLE İÇ İÇE BUNGALOVLAR

Çambaşı Doğa Tesislerinde bulunan 12 adet bungalov, süit ve standart odalarıyla yerli ve yabancı turistlere hizmet verecek. Mevsim şartlarına uygun yalıtımla yapılan evler dubleks ve asma katlı olarak iki tip inşa edildi. Çam ağaçları arasında yapılan evler kayak yapanların kuşbakışı izlenebileceği bir konumda yer alıyor. Bir evde bulunması gereken tüm eşyaların bulunduğu bungalovlar vatandaşlara doğa ile iç içe konforlu konaklama imkânı sağlayacak.

FİYAT TARİFESİ

CHALET EVLER (Bungalov)

  HAFTA İÇİ* HAFTA SONU*
CHALET STANDART 500,00 ₺ 600,00 ₺
CHALET SUIT 600,00 ₺ 750,00 ₺

- Kahvaltı hariç fiyattır.

- Standart Chaletlarda en fazla 5 kişi konaklayabilir, Suit Chaletlarda en fazla 4 kişi konaklayabilir.

- Chalet konaklamalarında kahvaltı hariç fiyattır.

- Chaletların tamamında ısıtma sistemi olarak 2 adet klima ayrıca suitlerde şömine, standartlarda rus sobası bulunmaktadır. Sömine ve sobaları yakma işlemi konuklara aittir.

- Chaletların içinde mini mutfak ve banyo bulunmaktadır.