Tesisimiz de hat uzunluğu 1.753 metre ve 1.104 metre olmak üzere 2 adet telesiyej hattı bulunmaktadır.

Toplam uzunluğu 17,275 metre olan 11 adet kayak pistimiz bulunmaktadır.

Kayak odamızdan kayak yapabilmeniz için her türlü kayak ve snowbord ekipmanları, kıyafetler, gözlük, eldiven kısaca kayak ile ilgili herşeyi bulabilirsiniz.

Tesisimizde konaklama imkanıda bulunup; odalarımızda siz değerli misafirlerimizin konforu için her türlü imkan bulunmaktadır.

Tesisimizde Slalom Kafe/Restoran, Vargel Kafe, Kozalak Kafe ve Zirve kafe, siz değerli misafirlerimize becerikli aşçılarımızın ellerinden çıkan en leziz yemekleriyle hizmet vermektedir.

Tesisimizde konaklama imkanıda bulunup; odalarımızda siz değerli misafirlerimizin konforu için her türlü imkan bulunmaktadır. 40 yatak kapasiteli Çambaşı Doğa Tesisleri Otelimizde, 10 adet odasıyla size rahat bir konaklama sunmaya hazır. Tüm odalarda klima, ikramlık, uydu tv,  telefon, merkezi ısıtma, duş ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Manzaralı odalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Ayrıca doğa ile iç içe olmak isteyenler için 12 adet bungalov tipi evlerimiz bulunmaktadır. Tüm odalarda klima, uydu tv,  ısıtma, duş ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Manzaralı odalarımız ile hizmetinizdeyiz.

 

Denize ve hava limanına en yakın kayak tesisi olup turizm için bulunmaz özelliklere sahiptir. Şehir merkezi ile 54 km mesafedeki güzergahını oluşturan asfalt yol yılın 12 ayı açık ve ulaşım sorunu yoktur.